Prosto o naszym wydarzeniu

Prosto o naszym wydarzeniu…

 

Prosto o naszym wydarzeniu…

 

Długo szukaliśmy wydarzenia, które byłoby dobrym połączeniem praktycznej wiedzy z ciekawymi i angażującymi wystąpieniami praktyków biznesu.

 

Naszą uwagę przykuł fakt, że takich wydarzeń jest bardzo mało, a potrzeb coraz więcej. 

 

Często także szkolenia, które odbywają się są mocno wyspecjalizowane tematycznie, gdzie wiedza jest przekazywana w trudnym, skomplikowanym i branżowym języku, który ukierunkowany jest do osób, które specjalizują się w danym, konkretnym temacie.

 

Brakuje natomiast szkoleń, które pozwoliłby umiejętnie wskazać najważniejsze elementy, które pozwalają na rozwój obszarów, działów, umiejętności, a także pozwalają na spojrzenie procesów, które zachodzą w zespołach, a także w jednoosobowych firmach.  

 

Na co dzień każdy z naszych prelegentów prowadzi własne firmy, szkolenia. Wspiera rozwijających się przedsiębiorców, jednocześnie dbając także o swój własny rozwój.

 

Postanowiliśmy połączyć nasze siły, aby na bazie doświadczeń, inspiracji i pasji stworzyć unikalne wydarzenie, które będzie złożone z różnych modułów tematycznych stanowiących, jedno, wspólne i praktyczne szkolenie.

 

Każdy z naszych prelegentów ma różne spojrzenie na działania w obszarach komunikacji, marketingu i sprzedaży. Łączy ich natomiast chęć realnego wspierania innych osób, które prowadzą działania w swoich firmach, bądź niezależnych projektach np. start-upach.

 

Podyktowani motywacją, zaangażowaniem i ochotą na wspólne działanie postanowiliśmy, że naszym wydarzeniem będzie Prosto O marketingu i Sprzedaży.

 

 

Skąd taka nazwa?

 

Kierując swoją konferencję do innych praktyków, osób, które zarządzają zespołami, rozwijają własne marki i firmy chcieliśmy jednocześnie dostarczyć wiedzę praktyczną, zrozumiałą, którą będzie można w sposób prosty, elastyczny i holistyczny wdrożyć w realne działania.

 

Chcemy przekazać szerszą perspektywę w obszarach zarządzania projektami, marketingu i biznesu. W taki sposób, aby zaakcentować ich mocniejsze i słabsze strony, zainspirować do szukania i wykorzystywania nowych rozwiązań i metod oraz narzędzi, zadawania pytań i szukania odpowiedzi w celu pogłębiania wiedzy i rozwoju umiejętności, kompetencji. A co za tym idzie podnoszenia efektywności prowadzonych już działań

 

Zatem naszą wiedzę przekazujemy w sposób obrazowy, zrozumiały i oparty o przykłady wzięte głównie z naszych lokalnych biznesów, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie i utożsamienie się z przekazywaną przez nas wiedzą.

Comments are closed.