logo prostoo

Nasza konferencja Prosto o marketingu i sprzedaży nabiera tempa!

Nasza konferencja Prosto O marketingu i sprzedaży nabiera tempa!

Już teraz dołączyli do nas cenieni i wartościowi partnerzy, którzy postanowili połączyć z nami siły.

 

Dzięki ich otwartości oraz wsparciu jesteśmy gotowi, aby zrealizować nasze wydarzenie na 

wysokim poziomie, docierając do osób, które poszukują praktycznej i konkretnej wiedzy z obszarów komunikacji, marketingu i sprzedaży.

 

Na tą chwilę dołączyli do nas:

 

MT-Biznes – Wydawnictwo powstało w 2001 roku, jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ekonomiczno-biznesowych w Polsce.

PR Manager – pierwsze w Polsce czasopismo w całości poświęcone tematyce public relations oraz skutecznej komunikacji.

 

Nowa Sprzedaż – najbardziej praktyczne czasopismo szkoleniowe o sprzedaży, przeznaczony dla managerów sprzedaży, liderów w swoich obszarach.

 

Strefa PM – jednej z najbardziej cenionych kwartalników i portali o zarządzaniu projektami. Strefa PMI to już ponad 35 Wydań i 9 lat doświadczeń!

 

OOH magazine – Wszystko o skutecznej reklamie. Najnowsze newsy i wydarzenia ze świata marketingu, artykułów promocyjnych, eventów, POS.

 

Why Story – Magazyn dla aktywnych i przedsiębiorczych osób, które stawiają na rozwój osobisty i zawodowy oraz dążą do spełnienia swoich marzeń i realizacji założonych planów. Wydawca i organizator branżowych wydarzeń: “Lider z powołania” “Kobieta charyzmatyczna”.

 

Sprawny Marketing – sprawny.marketing to serwis skupiający specjalistów marketing. Dzielimy się wiedzą, szkolimy, testujemy narzędzia i wydajemy największy branżowy magazyn. Realizują największą konferencję marketingową w Polsce – I Love Marketing

 

Marketer+ – To magazyn, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej i sprzedażowej. Wydawany od 2011 roku branżowy magazyn skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu

 

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw

 

Marketing przy Kawie – przewodnik dla poszukujących rzetelnej wiedzy o marketingu i reklamie. Prezentuje nowe trendy, objaśnia przyczyny sukcesów i porażek, porządkuje wiedzę.

 

Business HUB „Wolny Rynek” to kwartalnik wydawany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach w wersji drukowanej i elektronicznej.

 

Wszystkim partnerom, którzy już do nas dołączyli serdecznie dziękujemy. Z przyjemnością również przyjmiemy kolejnych partnerów, z którymi znajdziemy wspólną i prostą nić porozumienia. 

 

Zapraszamy do kontaktu: biuro@prostoomarketingu.pl

Comments are closed.