logo prostoo

Nasza konferencja Prosto o marketingu i sprzedaży nabiera szybszego tempa!

Nasza konferencja Prosto O marketingu i sprzedaży nabiera szybszego tempa!

Praktycznie każdego dnia, dołączają do nas kolejny wartościowi liderzy z branży mediów i instytucji.

Jesteśmy dumni, że wspierają nas uznani partnerzy, dzięki, którym jesteśmy gotowi na realizację naszych planów rozwojowych. 

Głównym celem konferencji Prosto o marketingu i sprzedaży  jest przekazanie jak najszerszej publiczności praktycznej wiedzy z obszarów marketingu, sprzedaży, zarządzania projektami oraz komunikacji.

Dołączyli do nas:

Instytut Monitorowania Mediów – Polska firma założona w 2000 roku, oferująca narzędzia i usługi z zakresu monitoringu mediów. IMM wyszukuje, analizuje i archiwizuje treści ukazujące się w środkach masowego przekazu. Monitoring IMM obejmuje: internet i media społecznościowe, prasę, radio i telewizję.

Polskie Stowarzyszenie Eventowe – działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń.

Social Media Manager – oferuje gotowe schematy działania i wyselekcjonowane metody promocji w mediach społecznościowych

Świat Druku – miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez spółkę Polski Drukarz od 1993 roku. Przeznaczony dla właścicieli firm, kadry menedżerskiej, pracowników drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych oraz dostawców nowych technologii. 

Law Business Quality –  I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna,

HR Polska – HRPolska.pl to jedyne tak uporządkowane miejsce, gdzie łączą się ze sobą “twarda” wiedza specjalistyczna i “miękkie” kompetencje HR. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

Proto – Serwis poświęcony branży public relations.

Poradnik Przedsiębiorcy – to wiedza na najwyższym poziomie z zakresu księgowości, podatków, prawa, płac i ubezpieczeń. Wszystko co przydatne przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Collegium Civitas – Centrum Karier –  niepubliczna uczelnia w Warszawie. Rozpoczęła działalność w 1997 roku. Jest zarejestrowana w rejestrze uczelni niepublicznych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego 

Wszystkim partnerom, którzy już do nas dołączyli serdecznie dziękujemy. Z przyjemnością również przyjmiemy kolejnych partnerów, z którymi znajdziemy wspólną i prostą nić porozumienia.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@prostoomarketingu.pl

Zapraszamy do kontaktu: biuro@prostoomarketingu.pl

Comments are closed.