Projekt bez tytułu

Kolejne wydarzenie – kino Roma w Zabrzu

 
Cześć!

Mam dla Was fantastyczną wiadomość!

Czas, aby dać Wam wszystkim znać, o tym, że już 18 listopada widzimy się w najstarszym kinie na Górnym Śląsku – Kino ROMA w Zabrzu

Całość jeszcze dopinamy, aby uczynić wydarzenie wyjątkowym, ale już teraz możemy Wam przekazać, że serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które połączy ze sobą praktyczną wiedzę z obszarów takich jak zarządzanie, sprzedaż i marketing ze sztuką i networkingiem na żywo.

Porozmawiamy o narzędziach, metodach i doświadczeniach w biznesie, a także stworzymy doskonałą okazję do zawierania nowych wartościowych relacji.

Wydarzenie będzie złożone z: modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego oraz części artystycznej i networkingowej przy pysznym poczęstunku.

Szkolenia oraz panel poprowadzą:

Judyta Kowalczyk – Strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener.

Dariusz Jaszcz – PR i Event manager, trener komunikacji sprzedażowej.

Potwierdzonymi panelistami na ten moment są:

Beata Sekuła – red. naczelna Why Story Polska, organizator Lidera z Powołania oraz Kobiet Charyzmatycznych.
 
Daria Domaradzka-Guzik  – Szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu., Prezes Fundacji Class Ladies. Wykładowca akademicki Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Janusz Dramski – Head of HealthTech Hub by Zabrze & Startup Officer in Zabrze | Head of Silesia Startup Hub | Producer of MedTech Meetups & HealthTech DemoDays & Health Med Innovations Business Conference.

Mariusz Wróbel – Hanys z duszą, kierownik logistyki.
 
Sebastian Dijon – trener pracy z przekonaniami, właściciel 7 Element Instytut Rozwoju, właściciel firmy budującej ogrody.

Maciej Kozubik – Trener biznesu i sprzedaży, coach oraz strateg sprzedaży.

Wydarzenie zostanie poprowadzone w sposób, który mocno zaangażuje uczestników (zabawy, zadawanie pytań, wspólna wymiana doświadczeń, możliwość prezentacji, gier warsztatowych), nie zabraknie również nagród do wygrania 😉

Więcej informacji już wkrótce, a i bilety już od środy będzie można zakupić 😉

Zapraszamy na naszą stronę www.prostoomarketingu.pl oraz do zapisania się na nasz newslleter, co pozwoli być Wam na bieżąco z najnowszymi informacjami oraz otrzymywać prezenty i bonusy.
 
Dziękujemy!

Zapraszamy do kontaktu: biuro@prostoomarketingu.pl

Comments are closed.