Paneliści wydarzenia Prosto o marketingu i sprzedaży

WIĘCEJ O WYDARZENIU W ZABRZU 18 LISTOPADA

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które połączy ze sobą praktyczną wiedzę z obszarów takich jak zarządzanie, sprzedaż i marketing ze sztuką i networkingiem na żywo.
 
Spotkamy się ze sobą w najstarszym i najbardziej kultowym kinie na Górnym Śląsku – kinie Roma w Zabrzu
 
Porozmawiamy o narzędziach, metodach i doświadczeniach w biznesie, a także stworzymy doskonałą okazję do zawierania nowych wartościowych relacji.
 
Wydarzenie będzie złożone z: modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego oraz części artystycznej i networkingowej przy pysznym poczęstunku.
 
Szkolenia oraz panel poprowadzą:
 
Judyta Kowalczyk – Strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener.
 
Dariusz Jaszcz – PR i Event manager, trener komunikacji sprzedażowej, organizator wydarzeń, właściciel agencji eventowo – szkoleniowej Lizard. Twórca Dialogu Możliwości. Współpracował z wieloma uznanymi firmamy w kategorii sprzedaży i promocji w tym KręciSię, ProfiPartners, PTWP, PrezentMarzeń, OneDayBusiness. Ostatnio nagrodzony w Programie 100 twarzy na 100-lecie Miasto Zabrze.
 
Paneliści:
 
Beata Sekuła – red. naczelna WHY Story Magazine, organizator Programów Lider z Powołania, Kobieta Charyzmatyczna, The Best&More, Piękni 50-letni oraz Damy i Dżentelmeni. Prezes Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna, założycielka Biznesowej Grupy Charyzma i Powołanie. Prezes WHY Media Group Sp. z o.o.. Anglistka, amerykanistka, nauczycielka dyplomowana, promotorka artystów, działaczka społeczna. Wcześniej zajmowała się komunikacją w General Motors, pracowała także w Forum Biznesu w Gazecie Prawnej, dla Polek w świecie – magazynu wydawanego w Chicago, Świata Kobiet, Telewizji GTV Zabrze, Magazynu Naj, prowadziła własna audycje radiową WHY Story w Radiu Fajka. Jest również pisarką i mamą dwóch synów – z czego jest najbardziej dumna. Ostatnio nagrodzona w Programie 100 twarzy na 100-lecie Miasta Zabrze.
 
Daria Domaradzka-Guzik – praktyk. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu. strukturami sprzedażowymi, szkoleniu, budowaniu zespołów
i skutecznym nawiązywaniu relacji interpersonalnych, szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu, dzięki, której popularyzuje wiedzę na temat skutecznej komunikacji, negocjacji biznesowych, technik sprzedażowych, wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. W 2020 roku uznana przez Magazyn PRESS za Osobowość Twittera oraz przez Dziennik Zachodni nominowana do grona 100 najbardziej wpływowych kobiet z województwa śląskiego. Juror II edycji konkursu„Kopalnia Start-upów”. Na co dzień związana z elitarną Fundacją Class Ladies. Wykładowca
akademicki Instytutu Heweliusza (Public Leadership – Zarządzanie Strategiczne i Operacyjne
„Wystąpienia publiczne”), Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ponadto, współdziałała z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach i International Project Management Association Polska.
 
Janusz Dramski – menedżer z doświadczeniem w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, trener biznesu, mentor startupowy, działacz społeczny. I-szy wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Startup Oficer w Zabrzu i szef programu Startup City Zabrze, mentor w katowickim konkursie Kopalnia Startupów oraz mentor współpracujący z co.brick Venture Building, przewodniczący Rady Gospodarczej w Zabrzu, wiceprzewodniczący Komisji ds. medtech przy RIG w Katowicach, szef Silesia Startup Hub, członek Executive Committe w Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe w Brukseli (w latach 2018-2021 wiceprezydent YES for Europe ), członek rady nadzorczej w spółce przemysłu 4.0 Prodio Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Współorganizator Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Organizator spotkań w Zabrzańskiej Dolinie Medycznej takich, jak np.: MedTech Meetup, Health Med Innovations Business Conference, HealthTech DemoDay.
 
Mariusz Wróbel – Hanys z duszą, kierownik logistyki
Sebastian Dijon – trener pracy z przekonaniami, właściciel 7 Element Instytut Rozwoju, właściciel firmy budującej ogrody
 
Maciej Kozubik – Trener biznesu i sprzedaży, coach oraz strateg sprzedaży
 
Robert Teodorczak – właściciel kancelarii prawnej, prezes Stadniny Koni w Zabrzu oraz prezes Zabrzańskiej Inicjatywy Społecznej
 
Wydarzenie zostanie poprowadzone w sposób, który mocno zaangażuje uczestników 🙂
 
Bilety do kupienia na naszej stronie
www.prostoomarketingu.pl 
 
Dziękujemy!

Zapraszamy do kontaktu: biuro@prostoomarketingu.pl

Comments are closed.