TRENERZY

Poznaj naszych trenerów, którzy są doświadczonymi praktykami biznesu i swoich dziedzin.

Judyta Kowalczyk _ PROSTOOMARKETINGU

JUDYTA KOWALCZYK

Trener komunikacji brandingowej, strateg menedżer i projektant marek

Ekspert w dziedzinie psychologii brandingu i reklamy. Strateg, projektant i mentor. Specjalizuje się w budowie i rozwoju marek, ich wizerunku oraz strategii. Ma holistyczne podejście do marek i biznesów, które uwzględniają szeroki kontekst między różnymi aspektami działalności.

Pasjonuje się rozwojem osobistym, psychologią analityczną i filozofią, które stanowią ważne podstawy w jej pracy. Jest założycielką agencji wizerunkowo-reklamowej iClouders oraz autorką książki „10 przykazań skutecznej marki”, która dostarcza praktycznych wskazówek dotyczących budowania i rozwijania skutecznych marek.

Prowadzi własny podcast „Buduj markę z głową”, bloga oraz różne projekty rozwojowe, w tym grupy wsparcia dla właścicieli marek.

Ma na swoim koncie wiele udanych projektów brandingowych, reklamowych oraz biznesowych, a także świetne publikacje eksperckie, które ukazują się w znanych magazynach branżowych.

Jej misją jest wspieranie przedsiębiorców w budowaniu, kreowaniu i rozwijaniu skutecznych marek. Skupia się na kompleksowym podejściu, opracowywaniu strategii, identyfikacji i komunikacji marek, które uwzględniają indywidualne cele i wartości klientów, a także na dostarczaniu przemyślanych i efektywnych rozwiązań dla biznesu.

Maciej Kozubik _ PROSTOOMARKETINGU

MACIEJ KOZUBIK

Trener biznesu i sprzedaży, coach, ekonomista

Specjalizuje się w procesach szkoleniowo-edukacyjnych z zakresu obsługi klienta, negocjacji handlowych, poszukiwania klientów, technik sprzedaży oraz projektowania procesów sprzedaży dla małych i średnich firm.

Zajmuje się wsparciem sił sprzedażowych oraz koncentruje się na ich skutecznym rozwijaniu.

Jest założycielem Grupa Kozubik i Partnerzy, ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów oraz działań coachingowych i szkoleniowych.

Jego projekty skierowane są przede wszystkim do małych i średnich firm. Zajmuje się tematami z zakresu przywództwa i przedsiębiorczości, w których koncentruje się wspieraniu w rozwoju menedżerów, kadry zarządzającej oraz liderów i kierowników głównie sprzedażowych.

Jego misją jest wspieranie i angażowanie do rozwoju innych w obszarach, w których człowiek stoi w centrum uwagi, a znalezienie rozwiązania na jego potrzeby jest priorytetowe.

Dariusz Jaszcz _ PROSTOOMARKETINGU

DARIUSZ JASZCZ

Event manager, trener sprzedaży i kompetencji miękkich

Projektuje i prowadzi gry szkoleniowe i integracyjne.

Specjalizuje się w komunikacji sprzedażowej i zespołowej. Zajmuje się działaniami komunikacyjnymi i promocyjnymi w marketingu i sprzedaży, budowaniem relacji z otoczeniem, a także działaniami PR.

W swoich działaniach wykorzystuje grywalizację, storytelling oraz design thinking, których jest aktywnym promotorem.

Jest założycielem agencji marketingowej Lizard oraz The Mystery Room, współtwórcą wielu projektów i działań o charakterze przedsiębiorczym, rozwojowym i edukacyjnym.

Dostarcza kompleksowe rozwiązania dla klientów.

Posiada szerokie i zróżnicowane doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych oraz akcji promocyjnych i sprzedażowych.

Jego misją jest angażowanie zespołów do działania oraz przekazywanie praktycznej wiedzy w biznesowych działaniach.